Volumineus bouquet, barstensvol cassis en andere weelderige fruitnuances. Intens en complexe smaak met vleugje vanille van de houtopvoeding. Rijpe zachte tannines.
Levertijd: | Ongeveer 1 werkdag |
De Black Label van het franse wijnhuis Les Romains heeft een prachtig diep donkerrode kleur in het glas. De geuren van volumineus bouquet en vol met cassis en bessige fruitnuances vullen de neusgaten...De smaak in de mond is zeer intens en complex maar toch ook romig met een vleugje van vanille door de houtopvoeding. De rijpe en zachte tannines maken deze wijn compleet. Heerlijk als diner- of avondwijn.
Extra informatie:
Deze wijn komt van het drooggevallen eiland La Clape voor de kust van Narbonne. De wijngaarden hier hebben een dubbele energievoorziening. Overdag schijnt de zon op de druiven én de witte keien, die het licht reflecteren op de wijnstokken en de warmte absorberen. ’s Nachts geven de witte stenen de weldadige warmte af aan de druiven, die hierdoor twee maal van de zonne-energie profiteren. Vandaar de naam van het wijndomein: Vignes des Deux Soleils.
€11,95 per fles, te bestellen per 6 flessen
Les Romains Black Label: | Land van herkomst:Frankrijk Wijngebied:Languedoc Classificatie: IGP Pays d’Oc Oogstjaar: 2010 Wijnhuis/producent:Vignes des Deux Soleils Druivensoort(en):60% cabernet sauvignon, 40% merlot Serveertemperatuur:18°C Alcoholpercentage:14% |